Багатодітна сім’я живе далеко в горах, дітей не пускають до школи. Розповіли чому відмовилися від цивілізації (ВІДЕО)

Багатодітна родина Поп’юків із Буковини півтора року тому вирішили усамітнитись від людей. Дмитро та Богдана разом із п`ятьма дітьми переїхали жити в гори, куди навіть машиною дістатися складно.

Чому родина відмовилася від життя в цивілізації та яка доля тепер очікує їхніх неповнолітніх дітей, йдеться у програмі “Стосується кожного”, яка вийшла в ефір на телеканалі “Інтер”, пише molbuk.ua

Дмитро в минулому – вчитель фізкультури. Тепер він безробітний, як і його дружина. Трьох синів та доньку вони перевели на сімейну форму навчання, а старший син навіть не встиг закінчити 11-й клас.

Дмитро Поп`юк переконує, що після поселення в горах діти не хворіють, хоча раніше мали проблеми зі здоров’ям.

Але півроку тому через смерть хворої дитини Поп’юків на родину звернули особливу увагу. Тоді помер молодший син, Матвій, який народився з важкою генетичною хворобою – муковісцидозом.
У студії телепроєкту з’ясовували, що це – прагнення до гармонії з природою чи безвідповідальна спроба втекти від реальності.

Раніше повідомлялося, що сім’я, в якій батько відмовляється віддавати дітей до школи, проживає в селі Самакова Вижницького району. Подружжя виховує чотирьох дітей та веде наближений до природи спосіб життя.

Сім’я харчується тільки натуральними продуктами та володіє власним господарством.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар