Байден звернувся до росіян: США та Україна не є загрозою для Росії
Сполучені Штати Америки та Україна не є загрозою для Росії, а росіяни – не вороги. Також американці не мають наміру розміщувати свої ракети в нашій країні.

Про це у своєму зверненні 15 лютого заявив президент США Джо Байден. Водночас він зазначив, що у разі вторгнення РФ зазнає величезних втрат (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“США не є загрозою для Росії, Україна не є загрозою. Ми не маємо планів розміщувати ракетне озброєння в Україні”, – сказав американський лідер.

Він окремо звернувся до росіян, пояснивши, що вони не є ані ворогами, ані мішенями США.Байден під час звернення.

“Я хочу сказати громадянам Росії – ви не є нашими ворогами, і я не думаю, що ви хотіли б проводити кровопролитну та руйнівну війну з Україною”, – наголосив Байден.

Президент США нагадав, що під час Другої світової війни країни спільно боролися пліч-о-пліч. Але тоді, зазначив він, американці брали участь за необхідністю.


“Якщо Росія нападе на Україну – це стане тією війною, в якій ми братимемо участь за власним вибором. Я говорю це не для того, щоб спровокувати. Я говорю правду. Якщо найближчими днями або тижнями це станеться – втрати будуть величезними, стратегічні втрати для РФ також буде неймовірно великими. Я впевнений, що вся світова спільнота затаврувала б ганьбою такі дії Росії”, – сказав Байден.


Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )