Банкротство! Порошенко в шоці – суд прийняв рішення, країна на ногах. Свинарчук в ауті – почалось!

Різне

Господарський суд Дніпропетровської області 23 грудня відкрив провадження у справі про банкрутство ПрАТ Автомобільна компанія Богдан Моторс.

Ініціатором цієї процедури є ТОВ Фінансова компанія Фінворк, повідомляє Finbalance з посиланням на матеріали справи.

Автомобільна компанія Богдан Моторс входить в корпорацію Богдан Олега Гладковського (був першим заступником секретаря РНБО за часів президентства Петра Порошенка).

Детективи Національного антикорупційного бюро завершили слідство у справі стосовно колишнього першого заступника секретаря РНБО і соратника Порошенка Олега Гладковського, якого підозрюють у завданні збитків державі на загальну суму 17,44 млн гривень.

У справі, крім Гладковського, також проходять екс-заступник міністра оборони і директор департаменту Міністерства оборони. Їх підозрюють у зловживаннях при постачанні військових вантажівок для Збройних сил. За даними слідства, Гладковський використовував службове становище, включивши продукцію своєї автомобільної компанії Богдан Моторс в державне оборонне замовлення.

При цьому вантажівки підвищеної прохідності МАЗ 6317 (Богдан 6317) були закуплені міністерством оборони за завищеними цінами. Збиток державі оцінюється в 17,44 млн грн. Більш того, за даними слідства, закуплені машини не відповідали вимогам, згідно з якими не менше 60% деталей повинні проводитися в Україні. Корпорація “Богдан” при отриманні замовлення зобов’язалася довести локалізацію до 60% протягом трьох років, але не зробила цього.

Також Олега Гладковського також підозрюють в декларуванні недостовірних даних: він не вніс до декларації доходи дружини від здачі в оренду елітної нерухомості в центрі Києва на загальну суму понад $ 160 тис.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN