“Бажання певних людей!” Степанов не став мовчати – виклав все, Зеленський контролює особисто. Шокуючі деталі

Різне

Медійна активність з боку ДП “Медичні закупівлі” і звинувачення в умисному затягуванні процесу можуть вплинути на закупівлю вакцини від коронавірусу для українців.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив телеканалу “Теперішній час” в інтерв’ю, яке було опубліковано 8 січня.

“Дане підприємство як спеціалізоване підприємство повинно технічно здійснити закупівлю, їм було доручено укласти контракт і зробити відповідні платежі, наприклад, за тією ж вакцині китайського виробництва. Але внаслідок спроб його активності в пресі ми вирішили взяти іншого оператора – таку ж закупівельну організацію, щоб у нас не було ніяких збоїв з відповідною постачанням вакцин через бажання якихось конкретних людей “, – сказав міністр.

За його словами, будуть зроблені “відповідні висновки”.

На уточнююче питання, про якого “іншого операторі” йдеться, Степанов відповів, що це може бути міжнародна закупівельна компанія, з якою працює МОЗ України.

“Питання забезпечення вакцин – це те питання, яке лежить в площині національної безпеки. Саме тому це нестандартна ситуація, і ті переговори вів я як міністр охорони здоров’я. Питання забезпечення вакцинами стоїть на контролі у президента країни. В свою чергу, Володимир Зеленський спілкувався зі своїми колегами, керівниками держав, які мають потужності з виробництва вакцин, щоб якомога швидше вакцина надійшла в Україну. Також було задіяно Міністерство закордонних справ “, – пояснив міністр.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN