Без батька залишилися троє дітей: війна забрала життя командира, який захищав країну до останнього

На фронті загинув командир батальйону “Карпатська Січ” та керівник “Легіону Свободи” Олег Куцин.

Про трагедію повідомив на своїй сторінці в Фейсбук мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він не розкрив обставини загибелі військового, проте підкреслив, що Куцина знали і поважали як відмінного командувача і хорошу людину.

“Непоправна втрата! На Східному фронті загинув один з найпотужніших командирів – Олег Куцин. Засновник і багаторічний керівник «Легіону Свободи», командир батальйону «Карпатська Січ» (49-й окремий стрілецький батальйон ЗСУ), його знали як справжнього воїна, поважали як командувача і хорошу людину з незламним характером. Помстимося за смерть великих Лицарів! Щирі співчуття родині!“, – написав Марцінків.


Олег Куцин з позивним «Кум» очолював 49-й окремий стрілецький батальйон Збройних Сил України. Він відправився на фронт ще в 2014 році і став одним з ініціаторів створення штурмової роти «Карпатська Січ» у складі 93 механізованої бригади ЗСУ. На початку повномасштабного вторгнення ветерани “Карпатської Січі” знову зібралися разом і створили окремий батальйон, який стояв на захисті Київської, а пізніше Харківської області.

Відео дня:

У Куцина залишилися дружина і троє дітей.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Без батька залишилися троє дітей: війна забрала життя командира, який захищав країну до останнього