“Без куль, без вибухів, без ракет”: Зеленський запропонував Росії єдиний “дипломатичний вихід”

Російська сторона, яка регулярно наголошує на своїй прихильності до дипломатичного діалогу з Україною, зобов’язана вивести свої війська з її територій і припинити регулярні атаки на мирні міста. Поки що цим займаються Сили оборони, а отже, шанси на стіл переговорів із Кремлем з кожним днем дедалі менше.

Про це заявив глава держави Володимир Зеленський в інтерв’ю ЗМІ з Латинської Америк. Для президента дуже важливо зберегти живу силу української армії, тому він закликав Росію стати розсудливими.

“Я вважаю, що ми деокупуємо наші території. А яким чином для мене дуже важливо – втрачати людей або зменшити втрати. Якщо Росія хоче дипломатичного спрямування, вони мають вийти, не чекаючи, поки у нас загине багато людей, і ми виштовхнемо їх силою”. Це означає, що без куль, без вибухів, без ракет почати виходити з нашої території”, – зазначив український гарант.

“Якщо ти хочеш зі мною розмовляти та розмовляти з цивілізованим світом, ти маєш не чекати, поки тебе виб’ють силою. І виб’ють. Тому що, вибиваючи силою та армією, ми втрачаємо людей. Питання не в часі, Бог із ним, заради перемоги ми не втомлюємося. Якщо ми вибиваємо силою, то коли ми видворимо їх з нашої території, про що їм з нами говорити? Який сенс вже говорити?”, – розмірковує лідер нації.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )