«Без операції не обійтися»: із Русланою Писанкою сталася НП. Не може рухатися

В даний час вона знаходиться в одній з клінік Києва. Актрису поклали на розтяжку в очікуванні консиліуму лікарів і остаточного рішення з приводу лікування перелому

Відома українська кіноактриса і ведуча шоу Руслана Писанкапід час вистави “Поезд “Одесса-Мама”” впала і знепритомніла прямо на сцені. Це сталося 4 лютого.
У неділю, 6 лютого, актриса вийшла на зв’язок і заспокоїла своїх шанувальників. У своєму Facebook вона розповіла про свій поточний стан і про те, що їй доведеться робити операцію так як перелом зі зміщенням.

56-річна ведуча під час танцю оступилася і зламала ногу.

“Зробила необережний рух і впала. Здалося-підвернула ногу. Можливо, через те, що в залі театру було холодно, і м’язи виявилися не розігрітими. А можливо, – просто невдало оступилася. І впала вниз”, – пише Писанка.

Руслані довелося лежати прямо на сцені до приїзду швидкої – вона боялася пошкодити ногу ще більше.

В даний час вона знаходиться в одній з клінік Києва. Актрису поклали на розтяжку в очікуванні консиліуму лікарів і остаточного рішення з приводу лікування перелому.

Писанка розповіла, що перелом ноги у неї зі зміщенням і операція в даному випадку, на жаль, потрібна. Їй дають знеболююче, актриса багато спить, а до її ноги прикріплена спеціальна гиря, яка витягує ногу.

Відразу після травми у телеведучої піднялася температура і тиск. Саме з цієї причини вона не могла вийти на зв’язок зі своїми шанувальниками. Але зараз вона відчуває себе набагато легше і вірить, що все пройде добре, адже поруч з нею чоловік і теплі слова підтримки поверніх і відданих шанувальників.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )