Безробітних українців залучатимуть до громадських робіт: заява Шмигаля

Тепер безробітних в Україні залучатимуть до громадських робіт. Ідеться про розбір завалів, будівництво захисних споруд, сільгоспроботи. До речі, за це громадяни матимуть змогу отримувати мінімальну зарплату.

Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів сьогодні, 21 червня. Він додав, що місцева влада визначатиме, що саме потрібно буде робити у конкретному регіоні.

“Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні або сільськогосподарські роботи”, – сказав прем’єр

Відео дня:

Що важливо, держава платитиме мінімальну зарплату українцям, долученим до суспільно корисних робіт. “Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави і відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу держава не має для цього ресурсів. Усі повинні або воювати і захищати Батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту”, – пояснив Шмигаль.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Безробітних українців залучатимуть до громадських робіт: заява Шмигаля