Безвіз в дії: з 1 березня для українців відкрити нові напрямки для подорожування

Новини

Список країн, куди з березня можна буде полетіти, розширитися

Попри пандемію коронавірусу українці все ж не втрачали можливості влітку провести відпустку за кордоном. З приходом весни ряд країн відкривають свої кордони для туристів. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у себе в Twitter повідомив, куди з 1 березня українці зможуть полетіти.

Всупереч обставинам у світі через пандемію, вже з понеділка, 1 березня українці можуть бронювати квитки на рейси в такі екзотичні країни, як Гренада, а також заморські території Нідерландів – Аруба і Кюрасао, Карибські острови Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба.

Крім того, також можна з березня відвідувати й Грузію по безвізовому режиму.

Однак, як раніше їздити з 1 березня в ці країни все ж неможливо, адже потрібно дотримуватися ряду протиепідемічних заходів.

В інтерактивній карті МЗС України детально зазначено, які вимоги ці країни висувають для туристів. Тому, перш ніж купувати квиток і планувати відпустку в дані країни, потрібно прочитати, які правила існують для приїжджих в кожній країні.

Зокрема, при відвідуванні заморських територій Нідерландів потрібно дотримуватися тих же правил, що і при в’їзді в Нідерланди. Туристи повинні мати ПЛР-тест з негативним результатом, а також дотримуватися самоізоляцію в перші дні.

Тим, хто вирішить відвідати Гренаду, потрібно попередньо зареєструватися, отримати підтвердження на дозвіл у в’їзд в країну і мати негативний результат ПЛР-тесту.

Схожі правила для туристів висунули й в Грузії. Українці, які вирішили відвідати цю країну, повинні надати негативний ПЛР-тест, який був зроблений протягом 72-х годин.

При цьому, на третій день перебування в Грузії туристам потрібно буде повторно своїм коштом здати ще один ПЛР-тест. Що стосується сухопутних кордонів, то вони як і раніше будуть закриті

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий