“Безжально і безглуздо”: у Запоріжжі стали відомі подробиці ракетного удару по одному з кращих ЖК

Противники майже повністю зруйнували ресторан, а вибуховою хвилею у 9-ти будинках зараз вибито 240 вікон та 7 дверей.

Як відомо, окупанти вдарили по одному з найкращих та найзатишніших житлових комплексів Запоріжжя. За словами секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва у Телеграм , цієї ночі російські “недолюди вдарили по одному з найкращих і найзатишніших житлових комплексів міста, в якому мирно спали сім’ї з маленькими дітьми”.

“Одним ударом ракети рашисти безжально і безглуздо звели нанівець те, що запорожці так довго і так дбайливо створювали для комфортного та зручного життя”, – написав Куртєв.

Офіс Генерального прокурора у Фейсбуку опублікував нові деталі після ракетного удару.

Згідно з доповіддю, розпочато досудове розслідування щодо кримінального провадження, пов’язаного з порушеннями законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України), після того, як російські військові, використовуючи ЗРК С-300, завдали удару по Запоріжжю.

Результатом удару стали також руйнування об’єктів критичної інфраструктури та місцевого ресторанно-розважального закладу, а також пошкодження котеджних будинків житлового комплексу, розташованого поряд.

Крім того, ще одна ворожа ракета, яка потрапила до спального району міста, впала на прибудинкову територію, але не розірвалася.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN