Біда на глибокому ставку: хлопчик на очах у сестри пішов під воду, дівчинка не розгубилася

У якийсь момент до ставка прийшли дорослі і витягли дитину. За сміливість Ангеліну Соболь номінуватимуть на героя-рятувальника року.

У Вінницькій області на глибокому ставку мало не загинула дитина. Хлопчик, який навчається в 4 класі, приїхав в гості до родичів, але прогулянка з місцевими дітьми мало не закінчилася трагічно. Деталі цієї події розповіли у виданні “Сьогодні“.

Біля ставка є невелика гірка, на якій діти вирішили покататися. У якийсь момент хлопчик відокремився від решти групи і пішов на копанку, яка знаходиться неподалік. Копанка дуже глибока, близько 3 метрів.

Частина дітей розбіглася по домівках, а за братом залишилася доглядати його двоюрідна сестра, 12-річна Ангеліна Соболь. Вона побачила, що хлопчик пішов до ставка.

У якийсь момент дівчинка помітила, що той стоїть на льоду і б’є палицею. Лід тріснув, хлопчик провалився під воду. Дівчинка кинулася до нього, подала палицю, оскільки витягнути сил не вистачило, другою рукою набрала по телефону маму.

Хлопчик провів у крижаній воді близько 5 хвилин, а потім у нього скінчилися сили і почав відпускати палицю, яку весь цей час тримала Ангеліна. У цей момент до ставка прийшли дорослі і врятували дитину. За сміливість Ангеліну Соболь номінуватимуть на героя-рятувальника року.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )