Біда сколихнула світ кіно: зірка серіалу “Доктор Хаус” пішов з життя після операції

Американський актор, двічі номінант на премію “Еммі”, зірка серіалу “Доктор Хаус” і комедії “Поліцейська академія” Говард Хессеман пішов з життя у віці 81 року. Про це писати Hollywood Reporter.

Гессеман помер у суботу 29 січня в медичному центрі Cedars-Sinai в Лос-Анджелесі від ускладнень після операції на товстій кишці, яку він вперше переніс минулого літа. Про це повідомила його дружина, актриса і викладач акторської майстерності Керолайн Дюкрок.

“Він був новаторським талантом, другом на все життя і давнім клієнтом, чия доброта і щедрість зрівнялися з його впливом і захопленням для поколінь акторів і імпровізаційної комедії по всьому світу”– поділився менеджер актора Роббі Касс.

Знімався в таких популярних телепроектах, що полюбили українці, як “Староста класу”, “Доктор Хаус”, “Швидка допомога”, “Обмани мене” і “Шоу 70-х”. У популярній комедії “Поліцейська академія 2: Їх перше завдання” зіграв роль капітана Піта Лассарда.

Актор був двічі номінований на премію Еммі. У актора залишилася вдова актриса Каролін Дюкрок, на якій він був одружений з 1989 року.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )