Більше не буде маніпуляцій! Уряд зробив це – важливі нововведення. Українці аплодують

Новини

Кабмін затвердив відповідний законопроект.

Кабінет міністрів пропонує з 2022 року встановити щорічну індексацію пенсій не пізніше 1 березня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Під час сьогоднішнього засідання уряд  затвердив відповідний законопроект.

“Сьогодні ми затвердили відповідний законопроект, який має на меті вдосконалення пенсійного законодавства і відповідно зростання пенсійного забезпечення громадян. Це питання більше не має бути елементом політичних маніпуляцій. Ми пропонуємо зробити все прозоро та встановити чіткі терміни, коли повинна відбуватись індексація”, – зазначив Шмигаль.

Також, за його словами, законопроект пропонує врегулювати ситуацію, коли окремим категоріям громадян пенсії просто не індексувалися.

Індексація пенсій планується з 1 березня 2021 року, проте в уряді не виключали, що її терміни можуть зрушити . Додаткові пенсійний виплати плануються пенсіонерам старше 75 років в розмірі 400 гривень, незалежно від робочого стажу. Громадяни старше 80 років отримуватимуть додатково до 500 грн. А мінімальна пенсія для них становитиме 2600 грн.

При цьому, мінімальна пенсія, яку отримуватимуть українці, з грудня 2021 року зросте на 80 грн і становитиме 1934 грн. Мінекономіки радять “подаватися на програми максимально швидко”.

Раніше повідомлялося про те, що Кабінет міністрів відклав підвищення мінімальної заробітної плати до 6,5 тисяч гривень на грудень 2021 рік через застережень щодо потенційних “інфляційних небезпек”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий