Connect with us

Новини

Білий дім може послабити санкції проти РФ в обмін на визволення Гершковича та Уїлана, – CNN

Білий дім шукає пропозиції, які могли б переконати Росію звільнити двох несправедливо затриманих американців – журналіста WSJ Евана Гершковича і Пола Вілана.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.

За словами нинішніх і колишніх американських чиновників, наразі в США немає високопоставлених російських шпигунів, що змушує Білий дім звертатися по допомогу до союзників.

Адміністрація Байдена закидає широку мережу, звертаючись до країн-союзників, у яких утримують російських шпигунів, щоб з’ясувати, чи готові вони піти на обмін у межах більшого пакету з обміну ув’язненими. Але, за словами офіційних осіб, американські чиновники також опитують союзників, у яких немає росіян в ув’язненні, у пошуках ідей про те, що може спонукати Москву звільнити американських в’язнів.

Advertisement

Білий дім також вивчає можливість послаблення санкцій.

Мета полягає в тому, щоб повернути додому Вілана і Гершковича в рамках однієї угоди. Адміністрація Байдена хоче побачити, які креативні пропозиції можуть підігріти інтерес Росії.

Роз’яснювальна робота американських чиновників поширюється на деякі країни, які нещодавно заарештували ймовірних російських шпигунів, включно з Бразилією, Норвегією та Німеччиною, а також на одну з країн колишнього радянського блоку, щоб обговорити можливість їхнього включення в потенційний обмін ув’язненими. У Німеччині перебуває під вартою колишній полковник російського внутрішнього шпигунського агентства Вадим Красиков. Він очолює список ув’язнених, яких Росія хоче повернути.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement