Біженці повертаються додому: стало відомо, скільки людей приїхало до України після життя в ЄС

Озвучено цифру, скільки українців із початку війни повернулися назад до України.

З початку повномасштабної війни в Україні понад 12,5 мільйонів людей стали біженцями та поїхали жити за кордон, рятуючись від обстрілів та бомбардувань. Проте останнім часом українці почали масово повертатися додому. Відомо, що близько 5 мільйонів людей приїхали назад в Україну після життя в Європі. Про це повідомила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн під час спільного брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

“Понад 8 мільйонів українців з початку війни прибули до країн ЄС. Але є й хороші новини з обох сторін. Багато українців уже повернулися. Близько 5 мільйонів вже повернулися в Україну. Звичайно, ми хочемо дати українським друзям, які потребують допомоги, якнайбільше Але ми також знаємо, що вони знову хочуть повернутися додому, відбудувати Україну і перетворити її на успішну державу”, – заявила глава Єврокомісії.
Урсула фон дер Ляйен

У свою чергу, президент Володимир Зеленський сказав, що більшість біженців, які зараз перебувають за кордоном, також хочуть приїхати в Україну, і їм не потрібна додаткова мотивація, щоб повернутися, а лише гарантії безпеки.

Відео дня:

Для цього, за словами президента, насамперед потрібно вирішити питання нестачі коштів ППО, а також реконструювати освітню інфраструктуру, щоб українські діти, коли повернуться додому, змогли ходити до школи, дитячих садків, вишів та здобувати освіту.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Біженці повертаються додому: стало відомо, скільки людей приїхало до України після життя в ЄС