Блогери зливають інформацію про військо РФ в Калінінграді, а литовці згадали, що мали забрати в Росії ці землі

Росія обіцяє відповісти на литовську заборону перевезення вантажів Калінінграда – не дипломатичними, а практичними методами.

У Литві кажуть, що війну не очікують, але додаткові сили НАТО запросили, йдеться в ТСН.

У Мережі є вид зверху на базу ракетних суден в місті Балтійськ, так званої Калінінградської області. Після того, як компанія Google дозволила всім роздивлятися російські військові об’єкти, супутник дає  змогу побачити навіть судна, на які вантажать –«Іскандери» і «Калібри», всі вони здатні нести і ядерні боєголовки.  Утім місцеві блогери зняли базу навіть краще за Google. tsn.ua

«45 капсули для ракет, якщо бачите, лежать на землі. Видно шахти для ракет на землі… А інші 4 кораблі – це вже нові ракетні кораблі. І навіть не обов’язково виходити в море – у них вертикальні шахти. 8 ракет, 8 люків», – покажуть блогери на відео.

Колишній давній Кенігсберг – Москва перетворила на  велетенську ядерну фортецю розміром з американський  штат Коннектикут.  По суті, це не область країни у звичайному сенсі,  а військово-морський плацдарм,  що загрожує прямими ракетними ударами по Берліну і Брюсселю.

Коли союзники-переможці  в 1945 році ділили Європу,  то Кенігсберг та весь регіон Східної Прусії розділили між СРСР та Польщею. Королівська гора , як перекладався Кенігсберг стає містом комуніста Калініна, Тільзіт – стає Совєцьком, а фортеця Пілау – містечком Балтійськ. А далі була масова депортація цивільних – сотні тисяч жінок з  дітьми та чоловіків, яких не могли забрати на відбудову СРСР.

Відео дня:

Операцією завідував заступник міністра внутрішніх справ генерал Сєров, той самий, який до цього депортував кримських татар, українців та інгушів. Німців, на відміну від вищеперелічених націй, депортували  до Німеччину – у її східні землі. Замість них західний анклав блискавично заселили росіянами та білорусами. Нащадки яких не сильно хочуть назад у матушку- Росію.

«У мене в холодильнику стоїть польський сир, ризький сік, німецький шоколад, я п’ю смачну каву, все чудово. Ну,  ціні подорожчали, може не можна до Європи їздити. Але я нещодавно був у місті Радянське і бачив цю Європу буквально через річку. Мені вистачило», – каже один із місцевих росіян.

Та не вистачити може грошей. Санкції, які смішать місцевих хіпстерів, все ж працюють. Російські блогери іноді згадують – за останні 4 місяці тут, в анклаві, стало дуже багато безробітних.

Калінінградський завод «Автотор», де збирали «ВМV», запропонував своїм кваліфікованим робітникам найматися збирачами полуниці та лихину, або йти на будівництво. З будівництвом теж – негаразди, бо через оголошену Литвою залізничну блокаду в Калінінграді закінчуються цемент і суміші.

Велетенська військова база, а саме нею була і залишається Калінінградська область, стривожено гуде. Мабуть тут, і не лише тут, згадали коментарі литовських експертів. Ті ще кілька років тому почали говорити про незаконність російської присутності в місті, що було  одним з стовіпів Великого Литовского царства та центром Східної Прусії.   І юридичний бік справи залізний – виявляється, постанова Потсдамської мирної конференції мала кінцевий термін дії  50 років.  Тож ще в 1995 році Калінінград мав знову стати Кенігсбергом.  І хоч найменші  діти, яких депортували в 1945 зараз мають від 77  років, вони точно можуть вказати, де досі стоїть їх батьківська хата.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Блогери зливають інформацію про військо РФ в Калінінграді, а литовці згадали, що мали забрати в Росії ці землі