Connect with us

Новини

“Близький до провалу”: навіщо насправді Путін прилетів на окуповану територію України

Published

on

Несподіваний візит російського диктатора на тимчасово окуповані території насправді не такий уже й несподіваний.

Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко, коментуючи приїзд Путіна до тимчасово окупованого Генічеська і на територію так званої «ЛНР».  popcorn.politeka.net

Так, Коваленко нагадав, що нещодавно Путін приїжджав до окупованого Маріуполя, де під покровом ночі виступив із коротким експромтом перед парою місцевих сепаратистів.

«У свою чергу, абсолютно безглуздий візит виявився цвяхом пропагандистських шоу на росії. Насамперед, щоб розібратися, чому путін зачастив на окуповані території, слід розуміти, що це дуже боягузлива людина. Міра його параної зашкалює. І якщо хтось хоче сказати, що це двійник зустрічався з лапиним, то вкотре з упевненістю повторюся – у путіна немає двійників. А немає двійників у нього, бо путін їх боїться. І не лише їх», – переконаний Коваленко.

За словами експерта, Путін вкрай боягузлива людина, проте на такі крайні заходи, як візит на окуповані території України, він йде заради того, щоб показати росіянам, що «все йде «за планом». Створюється красива картинка контрольованої ситуації на тлі паніки в російському генштабі, який не може передбачити напрямок контрнаступ ЗСУ і підготуватись до нього.

Advertisement

Коваленко називає візит Путіна показовим насамперед тим, що диктатору особисто довелося тягнутися на окуповані території.

«Щоб вкотре переконувати споживачів інформаційного фаст-фуду про стабільність “сво”. Власне, путін ще ніколи не був такий близький до провалу… Хоча, він із цього провалу і не вибирався ж», – зазначив експерт.

Нагадаємо, на відео, оприлюдненому російськими ЗМІ, світлий час доби, Путін виходить з вертольота Мі-8, далі кортеж із джипів в’їжджає до міста Генічеськ, яке стало центром окупованої частини Херсонщини.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement