“Боді-камери були у всіх”: патрульний заявив, що до мережі потрапило не все відео з місця ДТП із Трухіним

Патрульний поліцейський Сергій Петрик, який зняв відео спілкування народного депутата Олександра Трухіна з правоохоронцями після ДТП на нагрудну камеру, заявив, що воно, швидше за все, не єдине. За його словами, боді-камери мали всі співробітники поліції, які були на місці аварії.

Про це він розповів в етері телеканалу “Україна 24” після допиту у Державному бюро розслідувань. Поліцейський розповів, що заступаючи на чергування, патрульний отримує боді-камеру за окремим номером в IT відділі під свій особистий підпис, а наприкінці зміни також його здає.

“Кожен працівник поліції, кожен екіпаж, який виїжджає на виклик, отримує боді-камери. І всі співробітники поліції, які були задіяні в цій ситуації, у них у всіх були нагрудні камери”, — сказав він.

На запитання, чи є відео з інших камер, Петрик відповів: “Вони, напевно, є, але я не можу стверджувати це”.

Крім того, патрульний уточнив, що у Мережі було оприлюднене не повне відео. За його словами, оформлення ДТП тривало приблизно з 15:30 до 18:00, а опубліковано було лише 15-20 хвилин.


Нардеп заявив, що дав свідчення і не збирався приховувати своє перебування на місці аварії. Справу передали до ГБР. У вересні у відомстві зазначали, що ще не встановили, чи був за кермом Трухін.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )