Бойко на третій день війни в ефірі у Соловйова обговорював вторгнення РФ і глузував з українських ЗМІ: він досі в парламенті. Відео

Народний депутат від забороненої у парламенті фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко “засвітився” в ефірі головного пропагандиста Кремля Володимира Соловйова на третій день після вторгнення російських військ до України. Разом із розпалювачем ненависті та шовінізму Бойко іронізував над трагічною ситуацією в країні та поданням інформації українськими ЗМІ.

Запис ефіру від 26 лютого, який був видалений пізніше, опублікував Telegram-канал OBOZREVATEL. Нардеп звернувся до Соловйова із закликом не читати новини українських видань, оскільки від них нібито може зникнути апетит – за аналогією з класикою (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Соловйов: “Там у вас тільки пропаганда чи вони чують, що каже Путін? Що ми не стріляємо по житлових будинках.. А то я читаю українські сайти, там наче паралельна реальність, скрізь шукають диверсантів, русофобія.”

Бойко: “Пам’ятайте, як у “Собачому серці”, у цього самого… у професора Преображенського? Не читайте радянських газет перед їжею, бо зіпсується апетит”.

Єхидний діалог відбувається на тлі кадрів із вибухами багатоповерхівок у Києві та інших містах України.
Бойко на третій день війни в ефірі у Соловйова обговорював вторгнення РФ і глузував з українських ЗМІ: він досі в парламенті. Відео

До того ж Бойко з початку військової агресії Росії не змінює своєрідної риторики. Він наполягає на тому, що державний бюджет слід спрямовувати насамперед не на потреби армії та оборони від кровожерливого окупанта, а на соцвиплати вчителям, медикам та пенсіонерам.

Також Бойка категорично ображений тим фактом, що роботу його партії, яку з дня заснування спонсорував та очолював кум диктатора РФ Віктор Медведчук, заборонено в Україні. Опальний політик вважає, що права його виборців порушуються не військами загарбника, а рішеннями Ради національної безпеки та оборони.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN