Connect with us

Новини

“Боляче бачити недбале ставлення до цього обов’язку”: Зеленський вкотре звернувся до органів місцевої влади із закликом відкрити бомбосховища. Відео

Published

on

Глава держави Володимир Зеленський звернувся до органів місцевої влади із закликом відкрити бомбосховища. Його заява прозвучала на тлі нещодавньої трагічної події – загибелі людей через зачинені двері в укриття під час повітряної тривоги.

Про це президент повідомив у традиційному зверненні до народу, яке транслював його Офіс. Він зазначив, що обов’язок представників місцевої влади – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Ми робимо максимум, щоб захистити людей. Не було такої міжнародної зустрічі, не було таких міжнародних переговорів, на яких не порушувалося б питання ППО для України. Але захист людей – це захист на всіх рівнях. Укриття мають бути доступними. Ніколи більше не має повторитися ситуація, як цієї ночі в Києві, коли люди прийшли в укриття, а укриття – зачинене. Це обов’язок представників місцевої влади, дуже конкретний обов’язок – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово. Боляче бачити недбале ставлення до цього обов’язку. Боляче бачити втрати”, – вказав президент.

Зеленський повідомив, що сьогодні, 1 червня, у багатьох країнах світу, зокрема в Україні, відзначають свято – День дітей. Але й у цей день Росія обстрілювала наші міста – “від Харкова до Херсона, від Києва до Донбасу”.

Advertisement

“Але й цей день ми використали по максимуму, щоб наблизити поразку терористів. І цей день став часом, коли ми наближаємо відповідальність Росії – кожного вбивці, кожного терориста”, – зазначив він.

Президент доповів, що українська делегація була у Молдові на саміті Європейської політичної спільноти. Були дуже важливі переговори з лідерами країн.

“Був і розширений формат із представниками Нідерландів, Данії, Швеції, Британії, Польщі, Бельгії. І, звичайно, – зустрічі на полях саміту й спільне засідання всіх учасників та учасниць саміту…” – додав він.

Також Володимир Зеленський зазначив, що партнери готують нові оборонні рішення для України – це стосується й ППО, і авіації, і просування на землі.

Advertisement

“Готуємо реальний політичний зміст для саміту НАТО у Вільнюсі. Готуємо пакет гарантій безпеки для нашої держави на шляху в Альянс. Робимо все, щоб наблизити політичне рішення Євросоюзу щодо членства для України. Готуємо саміт миру на основі української формули миру”, – пояснив голова держави.

Зеленський традиційно завершив своє звернення незмінною подякою до ключових фігур оборони та безпеки української землі – солдатів ЗСУ та добровольців.

Прокоментуйте:
Advertisement