Connect with us

Новини

Борги за газ: українку змусили платити 7000 грн за послуги у зруйнованому будинку

Чимало українців, які займаються оплатою рахунків за спожиті комунальні послуги, скаржаться на газові платіжки.

Незважаючи на війну, українці мають платити за комунальні послуги. Зокрема потрібно платити за газ. Але нещодавно сталася дивна ситуація. Зокрема, мешканка Броварів у Київській області розповіла , що її змушували платити 7000 грн за послуги у зруйнованому будинку. today.politeka.net

газ, тарифи, Нафтогаз

Під новий рік українка отримала на електронну пошту рішення про стягнення 7 тисяч гривень боргу за несплату комунальних послуг, а саме газу. Їй нарахували борг за несплату газу протягом трьох місяців – з лютого до 30 квітня 2022 року. Це при тому, що на початку березня її будинок було зруйновано внаслідок ракетного обстрілу.

Акт про руйнування будинку було складено відразу ж і подано жінкою до необхідних органів. Тому незрозуміло, як можна було зняти показники з лічильника, що згорів разом із усією кухнею. А потім ще й впаяти борг за несплату.

Українка звернулася до юриста та розповіла: “Зруйнований будинок? Плати тисячні борги! З мене хочуть стягнути неіснуючі борги за газ”. Він взявся за справу і виграв – у результаті суд скасував рішення про стягнення боргу за газ.

газ, лічильник, показання лічильника, комуналка

У результаті вийшло, що саме газова контора Броварів не перевірила інформацію про те, що будинок жінки зруйновано. До того ж, ще й нарахували їй неіснуючий борг за газ.

Минулого тижня власниця зруйнованого житла прийшла до газової контори для перерахунку, але її не прийняли. До неї вийшла працівниця газової контори і заявила нахабно: “Зустрінемось в апеляції”. При тому, що ухвала суду не оскаржується апеляцією.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement