“Боже мій…готова зробити все, щоб уберегти свою кровинку..”: кадри, на яких українка захищає своє немовля від обстрілу рф, вразили Мережу

Справжня мати, відчувши біль дитини, готова взяти її на себе і зробити що завгодно, щоб уберегти свою кровинку від горя та біди.

Кожного дня мільйони українських матерів моляться за своїх дітей, аби Бог вберіг їх від куль та снарядів, від загибелі та поранень. А у деяких випадках готові пожертвувати своїм життям заради спасіння своєї дитинки. top.politeka.net

Так, в Мережі з’явилися кадри, на яких, як йдеться у дописі, українська мати захищає дитину власним тілом під час російського артилерійського удару. Обстріл почався у ті хвилини, як жінка бавилася з немовлям, знімаючи миле відео на камеру мобільного телефону.


«Без слів…», «Ухххх! Я просто не можу навіть почати усвідомлювати страх», «Моє серце розбите», «Королева», «Її інстинкти сильні… важко уявити, що це відбувається в 2022 році», “Справжнє відео, мої двері також рухаються під час вибухів, навіть якщо вони досить далеко. Україна переможе! Брати та сестри, тримаймося!”, “Боже мій…” – коментують кадри у Мережі.

Нагадаємо, станом на ранок 25 липня 2022 року офіційне число дітей-жертв російської агресії – 358. Кількість поранених діточок зросла до понад 686. Про це повідомлявОфіс Генерального прокурора з посиланням на ювенальних прокурорів.
авто, війна, діти
«Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях», – йдеться у повідомленні.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 362, Харківській – 194, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 55, Херсонській – 54, Запорізькій – 40.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Боже мій…готова зробити все, щоб уберегти свою кровинку..”: кадри, на яких українка захищає своє немовля від обстрілу рф, вразили Мережу