Брат: “Знаю! За наказами від державних керманичів з 2015 вони воювали в умовах цькування, переслідування, намаганням розброїти”

Roman Kotsubailo

РОЗДУМИ…

Про поховання Да Вінчі (Дмитра Коцюбайла)…

Хочу сказати кілька слів НЕ про героїзм легендарного воїна, хоч про це можна говорити багато і, я впевнений, доля Да Вінчі буде об’єктом уваги та епіцентром розвитку інтелектуальної та творчої української думки… Починаючи від наукових історичних досліджень біографії Великого Воїна та націоналістичного руху загалом до епічного оспівування героїзму та шляху легендарного бійця-націоналіста…
Хочу сказати про інше.

ПРО МІНЛИВІСТЬ ОБСТАВИН на тлі НЕПОХИТНОЇ ВІДДАНОСТІ ІДЕЇ!

Ким був Дмитро? Переважну частину свого військового Шляху легендарний герой проходив у складі неофіційного добровольчого формування… Що це означає? А означає це те, що він, як і його побратими за Україну воювали роками без заробітної платні від держави, без соціальних гарантій, в умовах цькування, переслідування та перешкоджання… Більше того, офіційні структури здійснювали намагання розброїти, навіть доходило до спроб фізичних атак за наказами від державних керманичів…

Бог удостоїв мене честі нести капеланське служіння в с. Піски в 5 баті ДУК ПС, 3 штурмова рота, починаючи з лютого 2015… Тому, я дещо знаю про становище добровольців неофіційних добробатів…
Ситуація кардинально не змінювалася майже 8 років… Але й націоналісти своє бачення не змінювали!

І що ми бачимо сьогодні?

Героїчна смерть, здавалося б звичайного, командира батальйону перетворилася у загальнонаціональну трагедію!!! Лунають слова про смерть Героя з вус самого Президента!

І ми бачили як на прощання з націоналістом з “незаконного формування”, який був твердим до самої смерті, стікається люд. Тепер будь-який міністр, президент, голова будь-чого та інші найвищі офіційні особи держави вважають за велику честь хоч на секунду торкнутися до домовини з тілом Героя!..

Все змінюється! Все!!! І ми були не раз свідками цьому в Україні, коли змінювалися, руйнувалися, здавалося б “залізобетонні” речі… Все змінюється! Тільки не змінюються вічні Ідеї! Да Вінчі вибрав шлях бути вірним незмінному!

“Не бійся нічого, що маєш витерпіти. Ось диявол збирається посадити декого з вас у в’язницю, щоб випробувати вас, і ви матимете скорботу десять днів. Будь вірним до смерті, і Я дам тобі вінець життя.” (Одкровення 2:10)

джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )