Connect with us

Новини

Браво!!! На Львівщині запустили нову суху та надпотужну газову свердловину-родовище, яка буде видобувати рекордну кількість метрів кубічних за добу

Published

on

Нова висококібова газова свердловина на Львівщині забезпечить 115 000 кубічних метрів ресурсу щодобово. Про це повідомляє НАК “Нафтогаз”. Національна компанія призначила, що цей показник високий як для західного регіону. На відміну від нового месторождения, більшість інших в регіоні перебувають у стадії розробки. Цю ж скважину пробурили та запустили в роботу лише за 18 днів. Проектуванням та спорудженням месторождения зайнявся міжнародний партнер – компанія Expert Petroleum.

«Ми розраховуємо на зростання видобутку на відомих месторождениях у межах проекту РЕЗ з Expert Petroleum і працюємо над новими перспективними проектами у цьому районі», – повідомив тимчасово виконочний обов’язок гендиректора «АТ Укргазвидобування» Олександр Романюк.

До речі, «Укргазвидобування» отримало додаткові 67 млн. куб. м газу через впровадження капілярних систем. Технології інтенсифікації видобутку газу складських скважинах, що містять до накопичення рідини.

Прокоментуйте:
Advertisement