Брехав про склад продукції: виробника морозива “Хрещатик” оштрафували на 1,3 млн грн

Суд підтвердив законність 1,37 млн грн штрафу, накладеного на виробника морозива марок “Хрещатик”, “Каштан” та ін. Підприємство ТОВ “Фабрика морозива Хладопром” має понести відповідальність за те, що вказувало на упаковках пломбіру неправдиву інформацію про склад.

Про це повідомили в Антимонопольний комітет України (АМКУ). Зазначається, що Господарський суд Києва відмовив виробнику морозива у задоволенні позову до АМКУ. Таким чином, накладення штрафу було підтверджено.

Так, у складі морозива було зазначено питне коров’яче молоко. А насправді при виробництві використовувалося сухе.

ТОВ “Фабрика морозива Хладопром” виробляє понад 27 видів морозива. У тому числі це продукція під брендами “Хрещатик”, “Каштан”, “Хладік”, “Артек”, “Волошкове поле”. АМКУ не вказує, у складі якого саме продукту було виявлено порушення.

Комітет у ході проведення дослідження встановив, що у вересні та листопаді 2020 року “Хладопром” взагалі не закуповував коров’яче молоко і, відповідно, не використало його при виготовленні морозива “пломбір”. Натомість виробник замінив у складі свого продукту питне коров’яче молоко іншим інгредієнтом – сухе знежирене молоко, зазначили АМКУ.

“Питне коров’яче молоко та сухе молоко не є тотожними складовими, адже ці сировини виробляються за різними технічними умовами. Відповідно, поширена виробником інформація про склад його продукту є хибною”, – пояснили антимонопольники.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )