Британія не відступить! Джонсон не змовчав: термінові санкції. Зупинити агресора: удар по РФ

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон записав відео на підтримку України під час візиту в штаб-квартиру НАТО у Брюсселі. Про це йдеться у відео, опублікованому у Twitter глави уряду.

Україна нічого не просить, крім миру і суверенітету, можливості обирати власну долю, і шукає свої альянси як і будь-яка незалежна держава. Британія завжди відстоювала ці принципи, і ми не відступимо зараз, – заявив Джонсон. Пише korupciya.com

Джонсон зазначив, що у штаб-квартирі НАТО обговорював з генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом, що можна разом зробити, і чим допомогти Україні.

Він наголосив, що починаючи з часів завершення “холодної війни” це є наймасштабним стягуванням російських військових до кордонів України та є найбільшою загрозою системі європейської безпеки.

Перш за все, ми працюємо над жорстким пакетом економічних санкцій, готових до автоматичного застосування, коли лише перший чобіт російського солдата перетне суверенну територію України. Ми працюємо над зміцненням східних кордонів НАТО з набагато більшою кількістю військ, кораблів і літаків Сполученого Королівства, – сказав він.

Також він наголосив, що Британія продовжує надавати підтримку Україні. Зокрема, надання українським Збройним силам 2 тисяч протитанкових комплексів NLAW.

Джонсон закликав Захід бути єдиним і рішучим, щоб уникнути російського вторгнення, яке стане абсолютною катастрофою.

Лихом не лише для України, але для Росії і для світу, – заявив прем’єр.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )