Connect with us

Новини

Бронювання готелів практично припинилось: Росіяни бояться їхати на відпочинок в Крим

Published

on

Частка бронювання готелів та житла серед росіян в окупованому Криму для відпочинку впала до 1%. Про це пише видання The Bell, передають Патріоти України.

Журналісти пишуть, що цього літа в окупованому Криму майже не буде туристів, оскільки дуже впала транспортна доступність через закриті аеропорти та побоювання через війну.

Так звана “влада” окупованого півострова ще в березні зрозуміла, що цього року сезон у Криму буде ще більш провальним, ніж минулорічний, тому з бюджету виділені кошти, щоб готелі могли виплатити співробітникам мінімальну зарплатню.

“Частка Криму в бронюваннях готелів і житла для відпочинку влітку серед росіян в цьому році впала до 1%. Минулого року це були 3%, а 2021-го – 19% (тоді регіон був абсолютним лідером із бронювань).

Advertisement

Спад попиту на розміщення в Криму підтверджують і в сервісі бронювань: за їх даними, з урахуванням подобової оренди квартир і будинків частка Криму в бронюваннях на літо становить 3%”, – йдеться у статті.

Зазначимо, що восени 2022 року учасники туристичного ринку говорили, шо втратили туристів через “політичну ситуацію” та “закриття аеропортів”.

Прокоментуйте:
Advertisement