Британія може передати Україні аналог ATACMS – CNN

Великобританія може надати Україні ракети дальнього радіуса дії, якщо вже США не хочуть передати Києву свої ракети ATACMS. Про це заявили поінформовані джерела в британському уряді, коментуючи ситуацію американському каналу CNN, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

Відзначається, що Вашингтон відмовляється передати далекобійні ракети, побоюючись, що ЗСУ використають їх для завдання ударів по об’єктах в глибині російської території.

“Але відповідно до більш прогресивного ставлення Лондона до військової підтримки України, деякі британські офіційні особи висловили готовність поставити системи дальнього радіуса дії”, – заявили джерела, знайомі з питанням.

Враховуючи “більш агресивну публічну” позицію Великобританії в питанні поставок зброї Україні, українські офіційні особи, за даними журналістів, попросили британців взяти на себе ініціативу при обговоренні поставок зброї в ході зустрічі в Рамштайні 20 січня.

“Вони (українці – ред.) також хочуть, щоб британські офіційні особи більш агресивно інформували союзних міністрів закордонних справ і міністрів оборони про те, що, на думку українців, є оперативними реаліями війни і що їм потрібно для перемоги в ній”, – пише видання.

УНІАН

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN