Британський полковник, який передбачив напад рф, сказав, скільки може тривати війна: “На жаль…”

У росіян є ще багато полковників і генералів, зацікавлених у продовженні війни на території України заради особистої слави і підвищень у званні.

Про це заявив полковник британської армії у відставці, експерт з питань безпеки і оборони Глен Грант в інтерв’ю “Еспресо”.

Відзначимо, Глен Грант в січні заявляв, що росіяни будуть наступати з декількох напрямків і радив президенту Володимириу Зеленському: “здоровий глузд, пане Президент Зеленський в тому, що Росія готується до нападу на вас. Готуйтеся відбивати напад всіма засобами”.

Зараз, говорячи про часові рамки війни, Грант констатував, що війна швидко не закінчиться.

“На жаль, виглядає так, що у росіян достатньо оснащення і людей, щоб продовжувати війну ще багато місяців”, – констатував полковник.
колона техніки рф, танки, війна, армія рф
За його словами, ракет і високотехнологічної зброї у росіян дійсно стає все менше.

Відео дня:

“Але, на жаль, коли у вас багато людського ресурсу, ви можете продовжувати війну досить довго, просто переважати числом. Кількість стає якісною одиницею. По-моєму, це триватиме мінімум півроку, і якщо Путін захоче, то може затягнутися до року”, – припустив Глен Грант.
Володимир Путін
Нагадаємо, згідно з даними Генштабу ЗСУ, на 20 червня кількість ліквідованих окупантів склала 33 800 тисяч.

Додамо, що раніше генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що війна України проти Росії може розтягнутися на роки і Альянс продовжить підтримувати український народ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Британський полковник, який передбачив напад рф, сказав, скільки може тривати війна: “На жаль…”