Буде психологічний обвал у росіян, – військовий Ілля Богданов про звільнення Херсона

Український військовий та колишній ФСБшник, який у 2014 році перейшов на бік України, Ілля Богданов розповів, який ефект на російське суспільство створить визволення українською армією Херсона.novosti.politeka.net

Про це він розповів на каналі My.ua у програмі «Філософія війни» із Дмитром Фоміним.

«Я згоден, що (якщо Україна звільнить Херсон, – Ред.), то тоді буде психологічний обвал у росіян, адже вони завжди працюють на архетип «перемоги», але тут іноді спливає привид Порт-Артура та російсько-турецька війна, де вони програвали», – зазначив Ілля Богданов.

За словами військового, росія має ідеологічний біполярний розлад: то заявляють, ледь не розриваючи на грудях тільник, що зараз усіх переможуть, то жалібно вибачаються.

«У них немає стану середини: якщо росія програє Херсон, то вони можуть впасти і потім розповідати, що вони гірші за німців і як вони у всьому винні», – сказав Ілля Богданов.

Як зазначив військовий, поразки росії на полі бою починають все ж таки просочуватися в інформаційний простір росіян, який повністю отруєний пропагандою, тому деякі росіяни вже починають підозрювати, що ситуація не така райдужна, як їм це малює телевізор.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Буде психологічний обвал у росіян, – військовий Ілля Богданов про звільнення Херсона