Connect with us

Новини

“Будемо боротися на різному рівні”: Нардеп відлупцював російського депутата за прапор України – спливли подробиці (відео)

Минулого тижня в ЗМІ та в соцмережах стрімко розлетілося відео, як народний депутат від “Слуги народу” Олександр Маріковський відлупцював представника Російської Федерації, який вирвав у нього з рук прапор України, передають Патріоти України.

Інцидент стався під час заходів Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співтовариства, що тривала в Туреччині. Як це все відбулося, нардеп розповів в ефірі 1+1.

За його словами, на дипломатичний захід українська делегація взяла прапори, які підіймали перед обличчям представників РФ. “Звичайними словами протидіяти складно, а от культурно, через підняття прапорів, це, мені здається, гідно”, – пояснює Маріковський.

Депутат ділиться подробицями власне бійки: він вирішив зайти в прямий ефір до російської депутатки, вона саме вела включення:

Advertisement

“Я саме проходив повз, вона вела включення… І вирішив зайти до неї в кадр, щоб показати наш символ на всю Росію. Це – елемент нашої культурної пропаганди. Не вчиняв жодного насилля. На що я отримав досить шокуючу реакцію, я не очікував, що в мене його вириватимуть з рук… І через секунду я зрозумів, що його треба відбити культурно-дипломатичним способом – надавати стусанів й показати, що ми будемо боротися на різному рівні”.

Прокоментуйте:
Advertisement