Буду робити все! Разумков приголомшив словами – президентські амбіції. Щиро цього прагну – Зеленський не чекав!

Різне

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розповів, чи має президентські амбіції.

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

“Навіть німецьке видання мене запитувало з цього приводу. Я їм відповів, що якщо перекладати німецькою, то навіть сьогодні “голова парламенту” – це українською мовою, а німецькою мовою це “президент парламенту”. Тому деякою мірою я вже президент”, – зазначив Разумков.

“А якщо ми з вами говоримо серйозно, не жартуючи, то у мене великий об’єм завдань, які стоять переді мною як перед людиною, як перед головою парламенту, і достатньо великий рівень довіри до мене. І я буду робити все для того, щоб цей рівень довіри не падав. Я щиро цього прагну і все, що від мене буде залежати, я буду робити на своїй посаді”, – запевнив він.

Раніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков в інтерв’ю Welt розповів, чи бачить він себе ймовірним президентом України після завершення каденції Володимира Зеленського.

“До наступних виборів іще довгий шлях. Україна має великі виклики. Тепер нам потрібно зосередитися на вирішенні цих проблем, а не на політичних амбіціях. Українською моїм титулом є голова парламенту, німецькою – президент парламенту. Тож, принаймні німецькою мовою, я трохи президент”, – заявив він.

На запитання, яка ситуація із захворюваністю на коронавірусну хворобу у парламенті, спікер відповів: “У нас достатньо велика кількість колег хворіє з Апарату Верховної Ради України. Також, на жаль, хворіють і народні депутати України”. Водночас він не уточнив, про яку саме кількість хворих йдеться.

Щодо роботи ВР у період посилених карантинних обмежень, які в Україні будуть діяти з 8 по 24 січня, спікер сказав: “У мене немає поки що остаточного варіанту, як ми будемо працювати. Але я впевнений, що ми будемо працювати. Тому що Верховна Рада, навіть під час коронавірусу, – вона не йшла на карантин жодного разу”.

Разумков нагадав, що на початку пандемії народні депутати змінювали графік роботи, зокрема, більше працювали у комітетах ВР, а менше – в сесійній залі. “Але це не впливало на процес і на ті важливі рішення, які ухвалювалися Верховною Радою”, – додав голова ВР.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN