Connect with us

Новини

Було атаковано позиції ППО: з’ясувалося, що могло стати причиною падіння винищувачів і вертольотів РФ у Брянській області

Напередодні падіння винищувачів і вертольотів РФ у Брянській області ударні БПЛА атакували позиції російської ППО, які відповідають за повітряне прикриття державного кордону з Україною. Внаслідок удару безпілотників було знищено російську сучасну радіолокаційну станцію “Підліт”.

Про це повідомив автор Telegram-каналу “Досье Шпиона”. Він зазначив, що російські системи ППО, які стали ціллю атаки ударних безпілотників, розташовувалися в селі Баклань Почепського району Брянської області.

“Розкрився цікавий факт щодо обставин, які могли спричинити збиття двох вертольотів Мі-8 і літаків Су-34, Су-35 ВКС РФ 13 травня у Брянській області”, – написав автор каналу.

За його інформацією, безпілотники знищили російську РЛС 48Я6-К1 “Підліт”. Вона призначена для видачі цілевказівки для зенітних ракетних комплексів, таких як С-300, С-400 та ін. Ця РЛС, окрім інших функцій, виконує ідентифікацію цілі за принципом “свій-чужий”.

Advertisement

Виведення з ладу цієї радіолокаційної станції створює загрозу ведення вогню по “дружніх” цілях.

“Наступного дня, 13 травня, чотири борти ПКС РФ було збито. Збіг?” – ставить риторичне запитання автор Telegram-каналу “Досье Шпиона”.

Прокоментуйте:
Advertisement