“Було боляче”: Мішину після фіналу “Холостячки” довели до сліз

“Було боляче”: Мішину після фіналу “Холостячки” довели до сліз Новини

“Було боляче”: Мішину після фіналу “Холостячки” довели до сліз

Учасниця шоу “Холостячка” Ксенія Мішина опублікувала довгий пост у своєму Instagram після того, як піддалася численним нападкам фанатів.

Ксенія Мішина заявила, що пішовши на проект, вона ризикнула всім, оголивши свою душу. Вона хотіла розповісти чесну історію. І закликала не судити про людей по відеоматеріалу, який, все ж, змонтований і має певні закони.

Мішина прямувала на проект за самопізнанням, за тим, щоб розібратися, що діється у неї самої в душі, щоб познайомитися з іншими чоловіками. У неї це вийшло, і про те, що результат виявився зовсім не таким, якого очікували маси, Мішина не шкодує.

Коли телеканал СТБ оголосив про плани запустити шоу “Холостячка” з Ксенією Мішиною, Еллерт став жартувати в соцмережах, що неодмінно стане його учасником. Як виявилося, жарти не зовсім були і жартами. Але завдяки їм шоумен заочно познайомився з акторкою.

За словами Еллерта, він давно звернув увагу на Мішину, і напевно спробував би познайомитися ближче, якби не шоу. Хоча шоумен і не став приховувати, що це було б непросто: “Тому що чоловіки боягузи. Вони бояться. – зазначив Саша. – Я не кажу про те, щоб голим пробігти по готелю, стрибнути з моста або піти одному проти чотирьох. Але вони бояться жінок, які їм подобаються. Що їм відмовлять або не зрозуміють”.

Публіка виявилася незадоволена тим, що Мішина вибрала Олександра Еллерта, а не Олексія Тригубенка. Ксенія написала, що хоча їй було дуже боляче і прикро читати образи, на проект Вона йшла, в першу чергу, за любов’ю, а серцю не накажеш.

Джерело.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN