Бумеранг за Каховську ГЕС !!! Роsіян, які в той момент там перебували просто змuло: боєць ЗСУ вперше розкрuв втратu РФ через nідрuв Каховської ГЕС

Українські військові стали свідками того, як потік води змив російських окупантів на лівому березі Дніпра внаслідок підриву Росією Каховської ГЕС, пише CNN.

коментарі телеканалу офіцер ЗСУ капітан Андрій Підлісний розповів, що дамба впала рано вранці у вівторок, “ніхто з російського боку не зміг піти”, всі позиції окупантів було затоплено.

Український військовий вважає, що Росія підірвала дамбу навмисно – щоб запобігти контрнаступу ЗСУ на півдні.

Підлісний додав, що його побратими спостерігали за розвитком подій за допомогою дронів. Він вказав на особливості місцевості, які, в тому числі, призвели до великих втрат серед окупантів.

“Лівий берег (де перебували окупанти – УНІАН) нижче правого, тому він більш затоплений. Були затоплені і позиції противника просто на березі річки. Потрібно розуміти, що позиції противника – це не тільки окопи, а й звичайні будинки мирних мешканців, де вони жили”, – підкреслив Підлісний.

Військовий вважає, що загарбників на місці не попередили, бо, можливо, командування РФ хотіло зберегти елемент несподіванки для ЗСУ.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )