Бив ногами і руками: у якому зараз стані солдат, на якого напав командир

На Житомирщині командир взводу однієї із військових частин побив підлеглого солдата.

Відповідне відео з’явилося в Мережі і швидко набуло розголосу, пише Politeka.net.

На жаль, воно виявилося зовсім не фейковим.

Як розповіли в ДБР, інцидент дійсно стався в одній із військових частин на Житомирщині

«З пояснень молодшого лейтенанта, «виховну бесіду» із застосуванням ударів руками та ногами він провів через перебування солдата, начебто, у стані алкогольного сп’яніння», – розповіли в ДБР подробиці інциденту.

Тепер командиру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

Попередня кваліфікація його дій – перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинені в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 426-1 КК України).

Також стало відомо, у якому зараз стані солдат. В ДБР запевнили, що його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Тяжкість отриманих тілесних ушкоджень встановлюється.

Нагадаємо, раніше в мережі також з’явилися кадри, на яких лейтенант, що бився, просить вибачення.

 

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Часткова мобілізація в Росії більшою мірою торкнулася російської інтелігенції. Ймовірно, таким чином диктатор Володимир Путін намагається знищити громадян, які загрожують режиму. Про це заявило Головне управління розвідки Міноборони України на офіційному сайті. Відомство вказало на те, що з початку повномасштабної війни й до указу про мобілізацію країна-агресорка відправляла на спецоперацію велику кількість представників своїх малих народів. “Серед убитих окупантів трохи менше 40% були представниками неслов’янських етнічних груп“, – уточнили в ГУР. У п’ятірку регіонів із найбільшою кількістю жертв увійшли Республіки Дагестан і Бурятія, Краснодарський край, Башкортостан, Волгоградська область. Також у цифрах простежується непропорційне співвідношення: кількість загиблих солдатів із бідних регіонів (де й проживають етнічні спільноти) значно вища, ніж із розвинених. Українські розвідники вважають, що після підписання президентом РФ указу про мобілізацію карта смертності в російських регіонах значно зміниться. Так, повістки тепер вручають тисячам представників інтелігенції та приватного бізнесу із центральної Росії та промислових підприємств-гігантів. “Якщо робітничі професії ще забезпечуватимуть відстрочення від призову, то саме російська інтелігенція стане добривом для українського чорнозему”, – йдеться в повідомленні. У ГУР підсумували: кремлівський диктатор сподівається позбавитися протестів проти війни та безглуздої загибелі сотень тисяч росіян, знищивши громадян, “які можуть усвідомлювати крах російської державності”. OBOZREVATEL