“Час іде. Про страждання українського народу надто просто забути”, – американський промоутер відреагував на слова Кличка

Відомий американський промоутер Лу Ді Белла емоційно відреагував на звернення Володимира Кличка після обстрілу Києва 15 листопада. Колишній чемпіон світу у надважкій вазі тоді нагадав усім, що Росія – це терористична держава і закликав забанити країну.

“Всі ці руйнування та вбивства скоїла Росія за останні дев’ять місяців. Настав час зупинити це. Всім світом проти Росії”, – сказав тоді Кличко.

“Час іде, про страждання українського народу занадто просто забути. Ми не можемо цього допустити! Я разом із братами Кличками та хоробрим народом України”, – написав Ді Белла у себе в Twitter, додавши хештеги #banRussia та #PutinWarCriminal.

Як повідомляв OBOZREVATEL, війська РФ 15 листопада влаштували масовану ракетну атаку на Україну. У Києві пошкоджено житлові будинки ; у низці інших регіонів є прильоти об’єктами критичної інфраструктури, які призвели до аварійних відключень світла.

''Час іде. Про страждання українського народу надто просто забути'', – американський промоутер відреагував на слова Кличка

У Львові через обстріл є поранені, 80% міста без електроенергії, тимчасово призупинено подачу тепла. Також через масовану ракетну атаку без електрики залишилося 90% Тернопільської області.

''Час іде. Про страждання українського народу надто просто забути'', – американський промоутер відреагував на слова Кличка

У ВСУ заявили, що територією нашої країни агресор випустив близько 100 ракет. Окупанти перевершили 10 жовтня, коли було 84 ракети.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN