Час працює не на Україну: Академік та ветеран Другої Світової Юхновський закликав президента Зеленського повернути Донбас силою

Новини
Ігор Юхновський пояснив, що «чим далі, тим складніше нам буде працювати з нині окупованими територіями».
Академік Національної академії наук, фізик-теоретик та екснардеп Ігор Юхновський порадив президенту України Володимиру Зеленському повернути Донецьк та Луганськ за допомогою військових сил. В інтерв’ю Юхновський зазначив, що під час урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого 30-й річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України закликав Зеленського не боятися ухвалювати рішення та використовувати Збройні сили, повідомляють Патріоти України.

«Мені здається, що він дослухається, але у міру того, як він бачить можливість їх втілення. Річ у тім, що ми маємо велику біду на Сході України, де авантюристи захопили владу у Луганську і Донецьку і це величезна провина Порошенка. Річ у тім, що чим довше ми ведемо оборону, тим далі віддаляються від України території, які керовані цими авантюристами», – зазначив академік. Тобто, Юхновський пояснив, що «чим далі, тим складніше нам буде працювати з нині окупованими територіями».

«Якщо вони (окуповані території, – ред.), наприклад, повернуться до України. Тому єдиний порятунок у таких випадках, коли там панує люмпен і ним командують авантюристи, – це військова сила. Тобто я закликав президента Зеленського до рішучих військових дій. Ми можемо повернути Донецьк і Луганськ тільки за допомогою розумної військової сили», – наголосив політик.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN