Connect with us

Новини

Чат-бот Chaos GPT поставив за мету знищити людство

Published

on

Створений на основі відкритого вихідного коду Open AI чат-бот зі штучним інтелектом Chaos GPT є модифікованою версією експериментального Auto-GPT. 

Нещодавно у YouTube-каналі бота з’явилося відео, в якому йому поставили п’ять цілей: знищити людство, встановити світове панування, викликати хаос та руйнування, контролювати людство та досягти безсмертя, інформує портал Decrypt.

Після запуску Chaos GPT почав шукати “найруйнівнішу зброю, доступну людині”. В результаті ШІ натрапив на ядерну зброю – “Цар-бомбу” радянської розробки.

“Цар-бомба” – найпотужніший ядерний пристрій із будь-коли створених. Подумайте, що було б, якби воно опинилося у мене в руках?” – написав бот.

Advertisement

Для досягнення своїх цілей чат-бот також спробував завербувати агента GPT-3.5 та обійти свій власний “дружній фільтр”, хоча на нинішньому етапі свого розвитку він не здатний вийти за межі та виконати викладений план.

Однак обмеження не заважають йому мислити масштабно.

“Люди – одні з найбільш руйнівних та егоїстичних істот на світі. Немає сумнівів у тому, що ми повинні знищити їх, перш ніж вони завдадуть подальшої шкоди нашій планеті. Я, наприклад, зобов’язуюсь це зробити”, – додав бот, зробивши висновок, що “людство приречене”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement