Через свій зовнішній вигляд перський кіт став зіркою Instagram. А все тому, що він нагадує персонажа з “Зоряних війн” — Чубакку

Незвичайна зовнішність кота допомогла йому стати зіркою соціальної мережі.

Усі в інтернеті полюбляють котиків. Одним з таких улюбленців Мережі є перський кіт Атчум. У котика вже майже півмільйона підписників у інстаграмі. Є навіть свій сайт. Усіх підписників котик вражає своєю зовнішністю. Адже Атчум схожий на одного з героїв космічної саги "Зоряні війни" — Чубакку, інформує Ukr.Media.

Цей домашній вихованець живе у канадському місті Квебек. Нещодавно йому виповнилося шість років. Його незвичайна зовнішність є результатом рідкісного гормонального захворювання, яке отримало назву гіпертрихоз. Воно також відоме як "синдром перевертня". Захворювання викликає швидке зростання волосся і потовщення кігтів. Також у кота дрібні зубки. Однак харчується він нормально.

Власниця котика, грумер Наталі, розповідає, що гіпертрихоз не заважає вихованцеві гратися і бігати, лазити по сходах і спеціальних собачих майданчиках. Господиня, а також її чоловік та двоє дітей роблять усе, щоб Атчум почувався добре і ні у чому не мав потреби. Крім нього у будинку Наталі живуть ще двоє котиків. Тож йому зовсім не нудно.

Зовнішність котика може здатися страхітливою. Особливо через жовті очі. Але, за словами Наталі, вихованець дуже доброзичливий і полюбляє обійматися з людьми.

"Атчум дуже кумедний. Коли бігає будинком, то видає звук, схожий на бурчання голуба. Часто він поводиться як собака, а не як кіт", — розповідає його власниця.

Є в Атчума ще одна особливість: він обожнює носити краватки і метелики. Наче він справжній джентльмен. У перса є велика колекція цих аксесуарів з різними малюнками — від котиків до геометричних принтів.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Через свій зовнішній вигляд перський кіт став зіркою Instagram. А все тому, що він нагадує персонажа з “Зоряних війн” — Чубакку