Через вірус у Франції з’явилися нові вуличні туалети, але, попереджаємо, вони для сміливих

У Франції з'явилися туалети, пристосовані до умов пандемії.

Через карантин багато громадських місць виявилися зачиненими: бари, ресторани, клуби, концертні зали і туалети, інформує Ukr.Media.

І саме останнім хочеться приділити окрему увагу, адже коли заборони стали слабшати, люди зіткнулися з деякою фізіологічною проблемою: залишалося або терпіти, або справляти нужду в кущах.

А французькі дизайнери вже давно придумали туалети, якими можна користуватися з мінімальним ризиком. Але, попереджаємо, вони для сміливих.

На цій фотографії ви можете побачити жіночий туалет Lapee, їх вже можна побачити на вулицях Ренна. Цю модель розробили в 2019 році дизайнери Джина Пер'є і Олександр Егебьерг. Туалети Lapee були спочатку призначені для музичних фестивалів.

Пристрій складається з трьох кабінок без дверей.

Людину, яка користується таким туалетом, прикривають закруглені стінки. І прикрита тут буде тільки нижня частина тіла. Приблизно за таким принципом часто облаштовуються саморобні туалети на стоянках в лісі.

В цього туалету є також сходинка. Яка потрібна, щоб не опинятися в уразливому становищі, присідаючи, і залишатися приблизно на одному рівні з людьми, які стоять.

Також є антисептик, щоб обробляти руки.

В принципі, таким туалетом можна користуватися і безконтактно, але антисептик зайвим не буде. Стінки також дезінфікуються і миються.

Виглядає все приблизно так:

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Через вірус у Франції з’явилися нові вуличні туалети, але, попереджаємо, вони для сміливих