Connect with us

Новини

Через жарти українців про допомогу ЗСУ? У Росії скасували концерти Ані Лорак і низки інших виконавців

Published

on

У російському Ростові-на-Дону скасували концерт Ані Лорак, який мав відбутися влітку цього року. Таке рішення пояснили тим, що у місті не хочуть бачити артистів, які не підтримують війну РФ проти України, яку охрестили “спецоперацією”.

Та сама доля спіткала Валерія Меладзе, Олександра Ревву та ще три музичні гурти – їхні виступи теж скасували. Про це повідомили російські пропагандистські ЗМІ, посилаючись на голову адміністрації Ростова Олексія Логвиненка.news.obozrevatel.com

З його слів, проти виступу цих артистів виступили самі містяни.

“Адміністрація міста ще влітку минулого року донесла до організаторів концертів свою жорстку позицію та думку ростовчан. За цей час було скасовано концерти “ДДТ”, “Мумій Тролля”, “Машини часу”, Валерія Меладзе, Олександра Ревви, Ані Лорак”, – сказав Логвиненко.

Advertisement
Через жарти українців про допомогу ЗСУ? У Росії скасували концерти Ані Лорак і низки інших виконавців

Раніше виступи цих артистів було скасовано й у інших містах РФ. Зокрема, концерти Валерія Меладзе не відбудуться у Новосибірську, Красноярську та Іркутську.

У мережі підозрюють, що концерти Ані Лорак вирішили скасувати через хвилю жартів про те, що вона нібито допомагає Збройним силам України.

Прокоментуйте:
Advertisement