Чим може допомогти господині заморожена в холодильнику губка для миття посуду

Виявляється, звичайну губку можна використовувати не тільки для прибирання.

Не кожен може собі дозволити щодня купувати свіжі овочі та фрукти в магазині. Ми беремо відразу кілограм помідорів або бананів, щоб протягом тижня спожити їх в їжу. Але іноді продукт втрачає свіжість вже на третій день. Ми розповімо, як продовжити термін придатності овочів і фруктів, які швидко псуються, інформує Ukr.Media.

В наших холодильниках завжди надмірна вологість, яка згубно діє на більшість продуктів. Якщо ваші помідори або огірки стали м'якими або почали гнити, значить настав час секретної зброї.

Купіть звичайну губку для миття посуду середнього розміру і помістіть її на будь-яку полицю. Вона в короткий термін вбере всю зайву вологу і ваші овочі і фрукти довго будуть залишатися свіжими.

Не забувайте періодично виймати губку, щоб віджати воду і ретельно просушити. Завжди майте під рукою ще одну, щоб вона збирала вологу, поки перша сохне.

Якщо у вас є діти, то вам сподобається ще один лайфхак з губкою. Візьміть пакетик з застібкою і помістіть в нього губку, просочену водою. Залиште його в морозильнику і діставайте, коли знадобиться холодний компрес.

Лід швидко тане, а заморожену губку можна прикласти до забитого місця і тримати досить довго. Потім пакетик знову можна прибрати в холодильник, адже губка тут же вбере всю воду назад.

Можна використовувати заморожену губку в якості охолоджувача, якщо ви їсте на природі в теплу пору, і немає сумки-холодильника. Губки будуть довго підтримувати низьку температуру напоїв, якщо обкласти ними тару.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чим може допомогти господині заморожена в холодильнику губка для миття посуду