Чим жінка 45+ може з легкістю зачарувати чоловіка

Не бійтеся свого віку.

Багато жінок вважають, що головний секрет зваблення чоловіка — мати відмінні форми і виглядати молодо, але, на щастя, не усі соціальні категорії «сильної статі» зацікавлені тільки в цих параметрах. Так що перестаньте шукати магічні рецепти як стати молодше і навчіться отримувати переваги зі свого благородного віку. Зараз розповімо, як з легкістю зачарувати чоловіка в 45+ років, інформує Ukr.Media.

Підготовка

Перед тим як вийти «на полювання», добре попрацюйте над своєю психологічною підготовкою. Насамперед, подбайте про власну самооцінку! Тренуйте міміку перед дзеркалом, знайте свої сильні сторони і сильні ракурси тіла. Так ви зможете займати виграшну позицію в очах чоловіка. Також навчіться уважно слухати, це підкорить будь-яку людину, незалежно від статі.

Активні дії

Доглядайте за собою

Не потрібно ніяких пластичних операцій. Просто піклуйтеся про своє здоров'я і виглядаєте максимально жіночною і доглянутою. В одязі вибирайте мінімалізм. Саме цей стиль допоможе виглядати по-аристократичному привабливо, що відразу робить акцент на вашому характері та особистості. Займайтеся спортом, стежте за харчуванням, не забувайте про косметичний догляд.

Використовуйте свій аромат

Поставтеся до себе, як до твору мистецтва. У вас має бути збірний елемент вашої особистості за яким вас будуть ідентифікувати. Підберіть такий аромат, який буде посилювати ваш природний запах і грати на руку «феромонам любові».

Забудьте про сором

Соромитися себе в такому важливому віці — тактично неправильно. Ви повинні показати не лише оточуючим, але і вашій потенційній половинці, що ви чудово проводили час протягом свого віку і до нинішнього періоду стали неймовірною мудрою жінкою, яка побачила в житті стільки, що їй нема чого соромитися.

Підкресліть свої таланти і навички

До такого віку ви, швидше за все, вже досягли чогось. Це не час коли молоді можуть дивитися на зірки і мріяти про своє туманне, але романтичне майбутнє. У вас за плечима величезний багаж досвіду, професіоналізму і підкорених вершин. Використовуйте їх! Розповідайте про свої досягнення, а якщо володієте цікавою роботою, тоді розповідайте про світ через призму своєї професії.

Використовуйте гарну мову тіла

Мова тіла — важливий елемент комунікації з об'єктом спокуси. У сукупності з вашою впевненістю, це зброя, яка б'є напевно. Адже міміка, жести і мова тіла — один з найдавніших способів зваблювання, але не забувайте працювати над ним. Як когось може підкорити красиве декларування віршів на французькій, так само ваша мова тіла може вразити потенційного нареченого.

Не бійтеся свого віку. Важливо не оглядатися на минуле, а дати собі можливість пожити в сьогоденні, де ви, використовуючи цінний багаж свого досвіду в сумі з порадами з цієї статті, зможете насолоджуватися цим. Пам'ятайте, що соціальні норми у світі змінюються, а, знаючи про сучасну медицину і середню тривалість життя, розумієш, що 45+ — тільки середина, так що не бійтеся і йдіть знайомитися з чоловіками.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Чим жінка 45+ може з легкістю зачарувати чоловіка