“Чого б не коштувало”: у Росії розмріялися про перемогу у війні і ядерний удар по Німеччині і Британії. Відео

Російські депутати на кремлівському телебаченні розганяють наративи про те, що в України закінчуються ресурси для війни, тому Росія неодмінно переможе. А щоб закріпити успіх, вони пропонують завдати ядерних ударів по Берліну і Лондону.

Про це на ефірі у пропагандиста Володимира Соловйова на телеканалі “Россия 1” заявив депутат Державної думи РФ і генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурульов. Варто відзначити, що сам Соловйов слухав ці “аргументи” без особливого ентузіазму (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки). news.obozrevatel.com

У Росії заявили про ядерні удари по Німеччині і Британії
Андрій Гурульов заявив, що Росія має перемогти у війні з Україною, у якої нібито закінчуються ресурси, чого б це не коштувало. Аж до застосування ядерної зброї.

“Ми може й будемо застосовувати ядерну зброю, але точно не по Україні. Нам там ще жити. І ми повинні про це говорити. Щоб довольний і ситий німецький бюргер розумів, що коли буде завдано ядерного удару по центру ухвалення рішень у Берліні, то це спричинить не лише заморозку його дому, а й повний хаос, дезорганізацію у всій державі і, по суті, її кінець”, – заявив Гурульов.
Депутат Державної думи РФ і генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурульов.
Реакції президента США Джо Байдена, який обіцяв симетричну відповідь на застосування ядерної зброї Росією, російський генерал не боїться. Він переконаний, що жодної відповіді не буде.

Відео дня:

“Якщо з Британських островів за три хвилини зробити “марсіанську пустелю”, то вже ніхто за неї не буде нічим відповідати, бо не буде сенсу”, – впевнений російський депутат.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Чого б не коштувало”: у Росії розмріялися про перемогу у війні і ядерний удар по Німеччині і Британії. Відео