Чоловік купив 264 лотерейних білети і всі вони виявилися виграшними: щасливчик озолотився на кругленьку суму

Чоловік довірився інтуїції і виграв більше 130 тисяч доларів у лотереї

Чоловік діяв за своїм чуттям і, купивши 264 лотерейних білетів, виграв 132 000 доларів у двох окремих розіграшах менш ніж за два місяці. Про це пише newsweek.

Інцидент стався в штаті Вірджинія, США. Житель Шарлоттсвілля Джален Тейлор вирішив довіритися своїй інтуїції і не прогадав. Чоловік використовував одну і ту ж тризначну комбінацію на 104 квитках в одному розіграші лотереї Pick 3 в листопаді. Він виграв головний приз у розмірі 500 доларів за всіма своїми квитками, що означало, що він отримав в цілому 52 000 доларів.

Гроші. Фото: скріншот youtube

Гроші. Фото: скріншот youtube

На досягнутому чоловік зупинятися не став і використовував ту ж стратегію в розіграші в січні. Цього разу щасливчик використовував вже іншу тризначну комбінацію на 160 куплених квитках. Він знову виграв головний приз у розмірі 500 доларів за всіма своїми квитками, в результаті чого загальний виграш склав 80 000 доларів.

Гроші. Фото: скріншот youtube

Гроші. Фото: скріншот youtube

У лотереї Pick 3 гравець повинен вибрати тризначне число від 000 до 999 на ігровому бланку. Є кілька різних способів, якими гравці можуть грати в гру, що призводить до різних призів.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )