Чоловік Скабеєвої у прямому ефірі “опустив” армію Путіна: “Білгородщиною б’ють, Курском, не перехоплюємо”

Ядерні погрози Кремля вже почали лякати навіть російських пропагандистів.

Чоловік і обізнаний одіозної кремлівської пропагандистки Ольги Скабеєвої Євген Попов почав різко виступати проти застосування Росією ядерної зброї. Він закликав керівництво РФ припинити лякати росіян апокаліптичними сценаріями.dialog.ua

У програмі брав участь депутат Держдуми РФ та затятий українофоб Олексій Журавльов. Він закликав Кремль ударити по Україні ядерними ракетами “Сармат”, забувши, що їх немає на Збройному російському війську.

“Всі рішення ухвалені, і ми готові!” – кричав Журавльов.

Його заяву Попов слухав із напруженою особою. Він закликав російського депутата схаменутися і не закликати до знищення людства.

“Коли ви кажете про ядерне озброєння та їх застосування, це все! Не буде нікого! Нікого! Якщо полетить “Сармат” – полетить і щось з іншого боку! І закінчиться все, розумієте?! Абсолютно все! (…) Ви лякаєте наших людей! – Заявив пропагандист.

Відео дня:

Його насмішив відповідь Журавльова у тому, що з ЗС РФ нібито є системи, здатні перехоплювати ракети противника. Він нагадав, що російське ППО навіть не справляється із захистом територій, що межують з Україною.

“По Білгородщині б’ють мало не щодня, в Курській області! Де там ми перехоплюємо? Не всі ми перехоплюємо!” – заперечив Попов.

В ефірі федеральних телеканалів РФ вже відкрито визнають, що російська армія ні на що не здатна. Журавльов закликами до ядерного удару “розписався” у тому, що самотужки ЗР РФ не здатні окупувати Україну. А Попов поскаржився на “дірову” систему ППО та ПРО країни.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Чоловік Скабеєвої у прямому ефірі “опустив” армію Путіна: “Білгородщиною б’ють, Курском, не перехоплюємо”