Чоловік стрибнув в ополонку “солдатиком”, але вразити супутницю не вдалося — тіло знайшли через день

Відчайдушний чоловік стрибнув в ополонку заради ефектного відео, але виплисти йому так і не вдалося. Рятувальники витягли з крижаної води тіло через день

Трагічний випадок стався в селі Капулівка Дніпропетровської області. 38-річний чоловік вирішив вразити свою кохану, з якою познайомився в Інтернеті, зануренням в ополонку на річці Чортомлик. Він сміливо стрибнув у воду заради відео, але виплисти так і не зміг.

Про це повідомили на сторінці Головного управління ДСНС України Дніпропетровської області в соцмережі Facebook, а пізніше на просторах інтернету з’явилося відео з місця подій, коли чоловік був ще живий.

Інцидент стався в суботу, 5 лютого, в селі Капулівка Нікопольського району. Чоловік зі своїм другом власноруч зробили ополонку в льоду на річці Чортомлик, а знімала все на відео їх знайома. У кадрі видно, як один з них роздягається, хреститься і в досить піднесеному настрої стрибає у воду. Час минав, але чоловік так і не випливав, тому жінка почала сильно панікувати, а його друг намагатися зробити ще одну дірку у льоду, щоб визволити чоловіка. Відео обривається на моменті, коли вони вирішують викликати рятувальників.

Як коментують співробітники ДСНС, водолази знайшли тіло загиблого через один день на глибині 4 м і 20 м від берега. Його вивезли на берег і передали поліцейському.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN