“Чоловік у розпачі, гроші потрібні критично”: українка, яка впала в кому в Туреччині, ніяк не приходить до тями, деталі (фото)

Мешканка Зимної Води, що під Львовом, Зоряна Семенюк разом з чоловіком поїхала до Туреччини на відпочинок. Там у жінки раптово стався інсульт і вона впала в кому. До тями жінка не прйшла досі, а рахунок за її лікування вже перевалив за мільйон гривень.

Друзі львів’янки повідомляють у соцмережах, що їй уже зробили операцію, втім з коми жінка так і не виходить. Також люди просять про фінансову допомогу, адже страхова компанія покриває витрати лише до 15 000 євро, в той час як медзаклад вже виставив рахунок на 44 000 доларів.

Рахунок чоловіка постраждалої українки:

ПриватБанк

5457 0822 2012 8511

Семенюк Віталій Юрійович

Що було відомо раніше

14 жовтня жінка з чоловіком поїхали відпочивати до Туреччини.Вже за два дні, 16 жовтня, приблизно о 16:00 год. вона прилягала відпочити, чоловік думав що вона спить. Зранку о 7:00 год. він побачив, що вона не прокидається. Викликали швидку і її госпіталізували. З’ясувалося, що у Зоряни стався крововилив у мозок. Її госпіталізували та прооперували. Поруч із нею в чужій країні є її чоловік Юрій, якого впускають у палату до дружини лише на декілька хвилин.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
“Чоловік у розпачі, гроші потрібні критично”: українка, яка впала в кому в Туреччині, ніяк не приходить до тями, деталі (фото)