Чоловік упіймав рибу, але у її реальність складно повірити. Адже зовні вона дуже нагадує героя з фільму “Аватар”

Риба, яку упіймав чоловік, викликала у людей і захват, і недовіру.

Рибак похизувався своїм виловом у Мережі, але люди відмовляються вірити у правдоподібність знімка. Ще б пак — упіймана чоловіком рибка виглядає занадто сюрреалістично для нашої планети і швидше могла б жити на планеті Пандора з фільму "Аватар". Але в автора фото знайшовся незаперечний доказ реальності іншопланетного створіння, інформує Ukr.Media.

Міягі Азуса — японський відеоблогер, який веде на YouTube канал про рибалку, подорожуючи Японією з вудкою і підказуючи глядачам, як ловити морських мешканців. 19 червня, хлопець знову був на риболовлі, але ця поїздка привернула до нього набагато більше уваги підписників, ніж усі попередні.

Спасибі вилову Азуси, що має дивний вигляд. Міягі попався справжній красень, знімком якого він відразу ж після риболовлі поділився у твіттері.

"Я зловив рибу незвичайного кольору."

Незвичайний вигляд рибки привернув до себе увагу навіть тих людей, які ніколи не цікавилися риболовлею, і пост дуже швидко став вірусним, набравши 213 тисяч лайків і 37 тисяч ретвітів.

Правда, людям було важко повірити у те, що подібне створіння може існувати на Землі.

  • Що? Що це таке?
  • Ти серйозно?
  • Це така блешня?

Деякі люди подумали, що Азуса обманює їх і намалював рибу прямо на своїй фотографії або розфарбував свій вилов фарбами.

  • Це миле створіння з книжок з картинками.
  • Рибу розфарбовувати недобре!
  • Дивно! Але, схоже, що риба намальована.

Однак виявилося, що вилов Міягі — справжня риба. На доказ хлопець поділився з підписниками посиланням на відео, у якому він витягує барвисту рибу-аватара.

Упійманий Азурою примірник — це Thalassoma purpureum, їстівна морська риба, що мешкає на рифах Атлантичного, Тихого і Індійського океанів. І науці цей вид морських мешканців добре знайомий.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чоловік упіймав рибу, але у її реальність складно повірити. Адже зовні вона дуже нагадує героя з фільму “Аватар”